Home Przepisy Przystawki Energetyczne kuleczki w wersji keto na Sylwestra

Energetyczne kuleczki w wersji keto na Sylwestra

0

Energetyczne kuleczki w wersji keto na Sylwestra to pyszna i zdrowa przekąska, którą można przygotować przed imprezą. Jutro ostatni dzień 2019 roku. Po północy przywitamy Nowy Rok 2020. Wejdzie w ten rok z noworocznymi przyrzeczeniami na miarę swoich możliwości. Bądźcie szczerzy w stosunku do siebie. Jeśli chcecie schudnąć to niech to będzie szczere życzenie, który naprawdę jest możliwe do spełnienia.

Jeśli macie w swoim otoczeniu osoby, które chcą dbać o swoje zdrowie i wagę lecz nie wiedzą jak, pomóżcie im! Dieta LCHF to dieta dla osób, które nie mają silnej woli. To dieta bez głodu, która zachęca do jedzenia według wyznaczonych norm. Wy je już znacie. Jemy zdrowe tłuszcze, uzupełniamy dietę bioaktywnym białkiem i zmniejszamy ilość węglowodanów w diecie. Trzy proste zmiany, które dramatycznie zmieniają życie.

Dieta LCHF to smaczna i pożywna dieta bez diety jak energetyczne kulki. Warto nimi zachęcić sceptyków diet. Jedna serowa kuleczka obtoczona nasionami zawiera zaledwie 0,8 g węglowodanów! To co jemy ma największe znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia i spadku wagi. LCHF dietoterapia nie tylko gwarantuje spadek wagi ale i polepsza zdrowie.

energetyczne kuleczki lchf dieta ketoza odchudzanie

Energetyczne kulki

10 sztuk

Składniki

150 g kremowego serka, ser kozi lub feta sałatkowa

1 łyżka nasion konopi

20 g zmielonych migdałów

1 łyżeczka chia

2 łyżki nasion słonecznika

1 łyżka liofilizowanej maliny

1 łyżka pestek dyni

½ łyżeczki cynamonu

Przygotowanie

Serek wymieszać z mielonymi migdałami. Uformować kulki, wielkości małego orzecha włoskiego. W miseczce wymieszać nasiona, pestki, cynamon i liofilizowaną malinę. Obtoczyć kuleczki i wcisnąć drewnianą wykałaczkę.

Wartość energetyczna 1 kuleczki 87,4 kcal

Tłuszcz – 7,3 g

Białko – 4,5 g

Węglowodany – 0,8 g

Błonnik – 0,5 g

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version