Kim jestem

Poznajmy się

Nazywam się Małgorzata Haggu. Z wykształcenia jestem molekularnym biologiem oraz trenerem zdrowego żywienia. Posiadam duże doświadczenie kliniczne. Obecnie pracuję w klinice neurologicznej na terenie Szwecji, gdzie mieszkam na stałe oraz prowadzę prywatną praktykę dietetyczną w oparciu o diety wysokotłuszczowe. Od wielu lat promuję zdrowy styl życia na podstawie zdobytej wiedzy oraz własnego doświadczenia. Jestem gorącą zwolenniczką lchf diety, która jest również moim stylem życia prawie od 10 lat. Pomagam schudnąć i poprawić zdrowie osobom, które mają problemy z nadwagą i cukrzycą. Według mnie zdrowy styl życia to przede wszystkim prawidłowa dietoterapia, która poprawia nie tylko fizyczne zdrowie ale także zdrowie psychiczne. Wierzę, że zmiana nawyków żywieniowych polepsza relację z własnym ciałem, zaprowadza równowagę hormonalną ale też pozostawia miejsce na przyjemności.

Jak mogę Ci pomóc?

Przede wszystkim pokażę Ci, że zdrowe nawyki żywieniowe w oparciu o lchf dietę czyli dietę wysokotłuszczową ale niskowęglowodanową są inwestycją w zdrowie i pozwalają utrzymać prawidłową masę ciała. Umówimy się na konsultację dietetyczną online, gdzie po kolei wyjaśnię jak działa dieta, jakie produkty najczęściej używać, jak dopasować dietę do walorów smakowych i przede wszystkim jak dieta lchf wpływa na zdrowie.

Przygotuję specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb plan żywieniowy. Moje przepisy są proste w wykonaniu, smaczne i syte. Dieta lchf to dieta bez głodu.  To co mam Ci do zaproponowania sama stosuję na co dzień i możesz mi wierzyć, dieta przynosi rezultaty. Stosuję lchf dietę od 10 lat i wiem jak organizm na nią reaguje. Czuję się wyśmienicie i chociaż zmiana diety w moim wypadku nie była podyktowana utratą zbędnych kilogramów to jednak moja masa ciała uległa znacznej zmianie i stale utrzymuje się na tym samym poziomie z czego ja osobiście jestem bardzo zadowolona.

Pewnie wielu z Was ma wątpliwości czy lchf dieta jest tą optymalną. Sama nie wierzyłam, że lchf dieta naprawdę przynosi skutki, dopóki sama nie spróbowałam. Trudno mi było na początku jeść tak dużo tłuszczu ponieważ zawsze mnie uczono, że tłuszcz to wróg zgrabnej sylwetki. Jednak już po kilku tygodniach diety zauważyłam, że przynosi ona skutki. Moja waga spadła ale przede wszystkim jestem zadowolona, że zmniejszyłam się również objętościowo.

W moim wypadku utrata tkanki tłuszczowej w pasie to 10 cm, na biodrach i udach to aż 8 cm mniej w obwodzie. Wiem, że to utrata tkanki tłuszczowej ponieważ dokonałam pomiaru ciała, które miało na celu określić rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w moim ciele. Rezultat był oszałamiający i poparty również wynikami badań morfologicznych. Przede wszystkim zaobserwowałam zmiany w wyglądzie mojej cery, włosów i paznokci. Pozbyłam się również ochoty na słodkie. Dieta lchf ustabilizowała mój poziom cukru we krwi oraz wydzielanie insuliny. Moje uczucia ssania i nagłe napady na coś słodkiego ustąpiły. Po raz pierwszy odczułam, że zdobyłam kontrolę nad jedzeniem, a moje zdrowie uległo niesamowitej poprawie. To fantastyczne uczucie! Życzę Wam tego samego!

Przejdź do sklepu