czwartek, 25 kwietnia, 2024
Strona głównaLCHFTransmisja na żywo

Transmisja na żywo

Witam serdecznie przy niedzieli z super propozycją! Dzisiaj nadaję na żywo na Facebook. Live zaczyna się o 19.00. Będę mówić oczywiście o LCHF. Trochę podstawowych informacji na początek. To dla mnie również pierwszy live, więc czuję trochę się bardzo podekscytowana. Jest to coś co od dawna chciałam zrobić i mam nadzieję, że spełnię Swoje i Wasze oczekiwania.

Dieta LCHF to nic nowego, ale wciąż wiele osób nie wie co to jest dieta lchf, jak pomaga i jak ją zacząć. Mam nadzieję, znajdziecie dzisiaj wieczorem chwilę na spotkanie ze mną. Zapraszam!

Małgorzata Haggu
Małgorzata Haggu
Cześć! Nazywam się Małgorzata Haggu. Jestem molekularnym biologiem oraz trenerem zdrowego żywienia. Od wielu lat promuję zdrowy styl życia na podstawie zdobytej wiedzy oraz własnego doświadczenia. Jestem gorącą zwolenniczką lchf diety, która jest również moim stylem życia prawie od 10 lat. Według mnie zdrowy styl życia to przede wszystkim prawidłowa dietoterapia, która poprawia nie tylko fizyczne zdrowie ale także zdrowie psychiczne. Wierzę, że zmiana nawyków żywieniowych polepsza relację z własnym ciałem, zaprowadza równowagę hormonalną ale też pozostawia miejsce na przyjemności.
Podobne artkuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

dieta lchf pomoc specjalisty

Najnowsze artykuły

Ostatnie komentarze